Vzdělání a podpora

RE/MAX zajišťuje prostřednictvím své akademie unikátní systém vzdělávání a péče o makléře a má také akreditaci pro udělování profesní kvalifikace Obchodník s realitami potřebné k získání živnostenského oprávnění. Možná jste slyšeli o realitních kancelářích, kde po několikahodinovém zaškolení posadí nového makléře k telefonu a nechají svému osudu. Profese realitního makléře je ale náročnější, než se na první pohled zdá, proto většina takto začínajících makléřů zase brzy skončí.

My Vás v tom nenecháme

cesta-k-uspechuBudeme se o Vás starat více, než jen několik hodin. Více, než jen několik dnů. Více, než jen několik týdnů. Poskytneme Vám
systematickou péči a podporu v začátcích po celé první 4 měsíce!

  • 4 dny školení teorie
  • 6 týdnů praktického procvičování
  • celkem 4 měsíce mentoringu s přidělováním zakázek

Po celou dobu budete postupovat pod dohledem zkušeného mentora podle vyzkoušeného systému práce, tento program se jmenuje „Cesta k úspěchu„. Jedná se o podrobný soupis činností, který Vás povede den za dnem k úspěšné kariéře realitního makléře. Výsledkem této společné práce budou Vaše vlastní zakázky a sebejistota, která Vám zajistí úspěch i v budoucnu.

Tím to nekončí

Po čtyřech měsících společné práce je již velmi nepravděpodobné, že by se dostavil neúspěch. Pro další profesní růst máte k dispozici další vzdělávání. Akademie RE/MAX aktuálně nabízí téměř 100 kurzů, ze kterých si můžete vybírat podle svých potřeb a zájmů.

button
Nejen uchazeči o zaměstnání registrovaní na úřadu práce mohou využít rekvalifikační program Realitní makléř.